• Przechowalnia 0
 • O Nas - O ChileArt

  ChileArt - Biżuteria artystyczna

  "Chwilowa" fascynacja biżuterią stała się nie tylko moim wielkim hobby, ale też pomysłem na swoją osobę. Uwielbiam naturalne kamienie, bursztyn, perły, kryształy Swarovski i srebro. To wszystko komponuję ze sobą tworząc małe "dzieła". W swojej pracy wykorzystuję różne techniki. Dzięki różnorodności wzorów biżuterii i kolorów, materiałów każdy Klient może znaleźć coś dla siebie. Dbam o szczegóły, staranne wykończenie biżuterii oraz bardzo dobrą jakość materiałów. W większości w mojej pracowni powstają pojedyncze egzemplarze. Wykonuję również biżuterię na zamówienie według indywidualnych potrzeb.

  Wszystkie wykonane przez Chileart produkty są oznaczone znakiem imiennym zarejestrowanym w Okręgowym Urzędzie Probierczym w Warszawie, a biżuteria o zawartości powyżej 5 gram srebra jest badana i cechowana przez OUP w Warszawie.

  Zapraszam w kolorowe progi ChileArt :) Wojciech Chilewicz

  Obowiązujące cechy probiercze (dot. srebra) w Polsce:cechy probiercze srebra
  Decyzja OUP o dokonaniu wpisu znaku imiennego do rejestru:Decyzja OUP

  ChileArt_Polska
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.091s