• Przechowalnia 0
 • Strona głównaSprzedaneBursztyn w oplocie - naszyjnik 2850 - ChileArt

  Bursztyn w oplocie - naszyjnik 2850 - ChileArt

  0,00 zł
  Producent: ChileArt
  Produkt niedostępny
  Waga:0.05 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Zapytaj o produkt

  Piękny, autorski naszyjnik - efekt kilku godzin mojej pracy.  Śliczne bursztynki o nieregularnym kształcie i wielkości zostały nawleczone i nawiązane na stalową linkę jubilerską powlekaną nylonem (w kolorze srebrnym). Linki splątują się ze sobą, a całość tworzy niesamowity efekt. Wielkość bursztynów oscyluje w granicach 15x7 - 3x4mm.
  Kamienie posiadają naturalne nierówności i wgłębienia, wewnętrzne spękania i bardzo liczne inkluzje drobin piasku. Wykończenie naszyjnika jest srebrne.
  Stalowe linki zostały wklejone w srebrne końcówki przy pomocy bezbarwnego kleju, a końcówki zostały dodatkowo zaciśnięte- wszystko dla lepszego zabezpieczenia.
  Półfabrykaty próby 925. Zapięcie typu federing. 

  Biżuteria niezwykłej urody, gustowna i kobieca.

  Do naszyjnika dołączę małą karteczkę - certyfikat otrzymany od sprzedawcy z informacją, że "stosuje on w obrocie krajowym i zagranicznym wyłącznie bursztyn pochodzący z legalnych źródeł wydobycia, akceptowany przez Wydział Środowiska Urzędu Marszałkowskiego" ( 2850)


  długość naszyjnika ok. 46 cm 
  waga naszyjnika ok. 49,81  grama

   
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.075s