• Przechowalnia 0
  • Strona głównaSprzedaneLabradoryt i srebro - delikatny pierścionek - ChileArt

    Labradoryt i srebro - delikatny pierścionek - ChileArt

    0,00 zł
    Producent: ChileArt
    Produkt niedostępny
    Waga:0.00 kg
    Sprawdź koszty wysyłki

    Koszty dostawy tego produktu

    Zapytaj o produkt

    Piękny pierścionek wykonany ręcznie ze srebra próby 925 i  naturalnego labradorytu wielkości ok. 5 mm.
    W kamieniu widoczne są naturalne inkluzje oraz spękania.  Kamień delikatnie mieni się jasnoniebieskim ogniem.
    Srebro zostało zoksydowane ( specjalnie przyczernione ), przetarte i zsatynowane. Szerokość obrączki wynosi ok. 3 mm. Na spodniej stronie obrączki jest przecięcie,  dzięki któremu da się delikatnie regulować wielkość  - o  1-2 rozmiary.

    Numerownik 925 znajduje się na wewnętrznej stronie obrączki.  
    Gdy oba skrzydełka stykają się ze sobą, średnica wewnętrzna pierścionka wynosi ok. 17,8 mm, co odpowiada rozmiarowi 16/17. Biżuteria idealna dla osób ceniących rękodzieło - elegancka, gustowna i kobieca.    

    Zapraszam do galerii oraz zakupu :)   

    waga pierścionka  ok. 2,2 grama

    Zdjęcia nie odzwierciedlają prawdziwej wielkości biżuterii

    Więcej na temat labradorytu- "Świątyni gwiazd" w naszym dziale o minerałach:

    Labradoryt, ChileArt, biżuteria, biżuteria artystyczna
     
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
    Czas wyświetlania strony: 0.066s